گزارش حضور شرکت نوران انرژی در پنجمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران (ایران اکسپو) 1402

 

پنجمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران (ایران اکسپو) با حضور شرکت نوران انرژی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت نوران انرژی، پنجمین نمایشگاه بین المللی ایران اکسپو در تاریخ 17 لغایت 20 اردیبهشت ماه سال 1402 با حضور بیش از ۷۰۰ شرکت صنعتی در فضایی بالغ بر۵۰ هزار متر مربع در ۱۵سالن نمایشگاهی، با اسپانسری و حمایت، شرکت نوران انرژی و با هدف ایجاد بازارهای صادراتی در سراسر جهان برگزار شد.
شرکت نوران انرژی در این رویداد بین المللی به عنوان بزرگ‌ترین شرکت خصوصی انرژی های تجدیدپذیر در منطقه خاورمیانه میزبان بیش از 500 هیئت تجاری، مقامات دولتی و شخصیت های مهم در حوزه‌های مختلف تولیدات صنعتی از جمله جناب آقای دکتر احمد وحیدی وزیر محترم کشور ، علی‌اکبر حسینی محراب استاندار محترم خوزستان، صالح بن محمد البلوشی مدیر نمایشگاه و اتاق بازرگانی کشور عمان ، سید الشهابی عباس رییس هیات مدیره شرکت AB industry از کشور پاکستان، صالح بن محمد البلوشی مدیر نمایشگاه و معرفی محصول اتاق بازرگانی عمان، رباب نکوی مدیرعامل شرکت پی بی اس پاکستان، سحر مالیک کارشناس ارشد اتاق بازرگانی پاکستان، یوسف جیوا مدیر بازرگانی شرکت صنعتی نیل کشور موریس، نورلان موکاشویچ مدیر فنی شرکت ام دی ان لهستان، کارول کندازوفسکی مدیر بهره برداری شرکت ندویادو لهستان، شوماییل نکوی مدیرعامل شرکت اولیو پاکستان، اسماعیل الدین ساماتدین مدیرعامل هلدینگ ایسای قزاقستان و لولا هو مدیر فروش شرکت هوبی کینسین چین بود.

دکتر بهرام بهرامسیری مدیرعامل محترم شرکت نوران انرژی با اشاره به اینکه این شرکت با بهره گیری از مهندسین و متخصصان خود تلاش می‌کند آینده‌ای روشن را در حوزه انرژی های تجدید پذیر برای سرزمینمان ایران فراهم کند افزود:
” عصر آینده، عصر انرژی های تجدیدپذیر است و دنیای آینده فضایی کاملا متفاوت خواهد بود. منابع انرژی فسیلی رو به پایان است و قطعا در آینده انسان ارتباط قوی تری با ذخیره سازی انرژی در باتری ها خواهد گرفت. اهمیت دادن به استفاده از انرژی های تجدیدپذیر نه فقط بدلیل صرفه اقتصادی و سهولت استفاده، بلکه یک الزام و اجبار است. کره زمین درحال گرم شدن است و بحرانی که انرژی های فسیلی به آن تحمیل می کند روز به روز بشر را بیشتر تهدید می کند. بنابر این بدانید که انرژی های تجدیدپذیر پایه و اساس توسعه ی پایدار است و شرکت نوران انرژی با برنامه ریزی دقیق به دنبال توسعه‌ی زیرساخت های مورد نیاز جهت تولید ملزومات زنجیره فتوولتائیک در کشور است. روی آوردن به انرژی لایزال خورشید، الزامی بر جهت‌دهی به تصمیمات و اقدامات بشر است. ایران در کمربند اصلی تابش خورشید و در بهترین ارتفاع ممکن از نظر جغرافیایی برای جذب انرژی خورشید قرار گرفته، همچنین تولید انرژی خورشیدی فرصتی خوب برای تولید، اشتغال زایی و رشد است و نمایشگاه‌های بین المللی فرصتی خوب برای تعامل به حساب می آیند. خوشبختانه در این نمایشگاه فرصتی ایجاد شد تا گروه نوران انرژی که پیشرو در حوزه انرژی های تجدیدپذیر است در راستای نیل به این هدف قدم بزرگی بر دارد.گروه نوران انرژی برنامه ای در سه بخش حوزه انرژی های تجدید پذیر را آغاز کرده که شامل ساخت تجهیزات نیروگاهی با تشکیل مجتمع زنجیره ی فتوولتائیک، ساخت نیروگاه و تامین انرژی و ارائه راه حل برای صنایع و همچنین مصارف خانگی می باشد. امیدواریم بتوانیم با استعانت از خداوند متعال در جهت توسعه پایدار سرزمینمان ایران آثار مفیدی را برای آیندگان بجا بگذاریم. آرزو می کنم تمام همکاران بتوانند در این نقشی که طبیعت برای ما ترسیم کرده، موفق و سربلند باشند. “

 

 .

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.