گزارش حضور شرکت نوران انرژی در بیست و هفتمین نمایشگاه نفت، گاز و صنایع پتروشیمی

به گزارش روابط عمومی شرکت نوران انرژی، بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران که به عنوان بزرگترین رویداد صنعتی و تجاری ایران در حوزه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی شناخته می‌شود، با حضور شرکت نوران انرژی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.
جناب آقای دکتر برام بهرامسیری مدیر عامل محترم شرکت نوران انرژی با اشاره به اینکه این رویداد فرصت بسیار مغتنمی است تا شركت‌های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندركاران و متخصصان این صنعت قرار دهند افزود: هدف ما از شرکت در نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی شناساندن ظرفیت‌های انرژی خورشیدی برای این صنایع است. طبق ماده 16 قانون جهش تولید دانش‌بنیان صنایع با قدرت مصرف بیشتر از یک مگاوات موظفند معادل یک درصد (۱%) از برق مورد نیاز سالانه خود را از طریق احداث نیروگاه‌های تجدیدپذیر تأمین نمایند و این میزان در پایان سال پنجم باید حداقل به پنج درصد (۵%) برسد. این موضوع علاوه بر کمک به افزایش ظرفیت تولید برق در کشور و جلوگیری از آلودگی محیط‌زیست و صرفه‌جویی در مصرف گاز به صنایع کمک بسیار شایانی خواهد کرد. چرا که در زمان‌های پیک مصرف برق در کشور، صنایع با قطعی برق روبرو می‌شوند و این موضوع ضررهای قابل توجهی به ایشان وارد می‌کند. سرمایه‌گذاری و استفاده از انرژی خورشیدی در بسیاری از کمپانی‌های بزرگ نفتی در جهان آغاز شده است و ما نیز می‌توانیم با آینده‌نگری ضمن تامین برق صنایع نفتی چشم‌انداز آینده انرژی در ایران را مطلوب و بهینه کنیم.
لازم به ذکر است در این نمایشگاه گروه‌های مختلف تجاری از کشورهای چین، روسیه، پاکستان، داغستان، عمان، عراق و … از غرفه نوران‌انرژی بازدید به عمل آوردند و توافقاتی برای آشنایی و همکاری‌های بیشتر به‌دست آمد. همچنین مسئولین کشور، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ریاست محترم منطقه انرژی پارس با بازدید از غرفه نوران‌انرژی در جریان آخرین فعالیت‌ها و پیشرفت‌های این شرکت قرار گرفتند.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.