گزارش تصویری روز سوم دوازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی های نو و تجدید پذیر، بهره وری و صرفه جویی انرژی ایران

بیست و سوم شهریورماه ۱۴۰۱برای گروه نوران با انرژی مضاعفی در دوازدهمین نمایشگاه تجدید پذیر تهران شروع شد و این شرکت روز کاری بسیار شلوغی را آغاز نمود در ادامه روند برگزاری نمایشگاه و حضور مسئولین کشوری و مهمانان داخلی و خارجی در روزهای گذشته امروز نیز از این قاعده مستثنی نبوده و حضور مهمانان و بازدیدگنندگان از غرفه‌‎های  نوران انرژی حاکی از خبرهای بسیار خوبی بود. در این بین قشر جوان و دانشگاهی کشور حضور پررنگ تری را داشتند و از این بابت که شرکت نوران انرژی موفق به احداث و انتقال خط تولید زنجیره ارزش در صنعت انرژی خورشیدی شده است بسیار مشعوف بودند.
در این میان مسئولین بی شماری با هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت نوران به بحث و تبادل نظر پرداختند.
ملاقات و جلسه مدیران و مدیرعامل شرکت سیاره سبز با مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره نوران انرژی در غرفه نمایشگاه با محوریت ‌تبادل نظر و همکاری‌های دوجانبه برگزار شد که دو مجموعه از این جلسه رضایت کامل داشتند.
اقایان میر خاندوزی رئیس هیئت مدیره شرکت مبین وان و اقای وکیلی نیا عضو هیئت مدیره  و مدیر عامل شرکت مبین وان از مهمانان امروز گروه نوران انرژی بودند که با مدیران شرکت نوران گفتگو داشتند و ابراز خرسندی نمودند.
اقای مهندس مجید سردار مدیریت محترم بازرگانی سازمان پارک ها و فضای سبز تهران بهمراه مهندس ملکان با حضور در غرفه نوران با مدیر عامل شرکت بحث و تبادل نظر کردند که تاکید داشتند شرکت نوران با سازمان مربوطه وارد همکاری شود و زیر ساخت های تامین انرژی شهر تهران را مطالعه و گزارشی به سازمان متبوع برای تامین انرژی سطح شهر و شهرداری های مناطق ۲۲گانه ارائه نمایند و با مدیران شهری بیشتر تعامل برقرار نمایند.
از دیگر مهمانان در نمایشگاه مهندس حامدی از شرکت توزیع برق استان اردبیل حضور یافتند و زمانی را در غرفه نوران به بازدید گذراندند.
روز پر کار شرکت نوران با حضور جناب مهندس هومن رازدار عضو هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی و جناب اقای خسروی مدیریت محترم شعب بانک ملی شمال تهران و همچنین آقای حجازی مدیر عامل محترم مجموعه فرهنگی و گردشگری عباس آباد تهران و جناب گودرزی مدیر عامل شرکت گلرنگ بیشتر شد و با حضورشان به غرفه گروه نوران، انرژی مضاعفی وارد کردند که با هیئت مدیره و‌ مدیرعامل شرکت نوران به بازدید از غرفه و دستاوردهای شرکت پرداختند.
مهمانان دیگری به این جمع اضافه شدند که می توان از جناب مهندس چوبدارو جناب سپهوند  از گروه بین المللی آباد راهان پارس و خبرگزاری برتر ایران ایلنا سرکار خانم ایرانلو که خبرهای خانه کار و کارگری را به رشته تحریر در می‌آورند، از همکاران مان در حوزه انرژی های تجدید پذیر جناب مهندس لونی از هلدینگ ساتبا نیز از اتفاقات خوب در غرفه نوران بود.
و مهندس امانی از گروه مپنا نیز با یکی از مهندسین و مدیران این شرکت به بحث و گفتگو پرداختند و‌ دیگر مهمان ارزشمندمان از نیروگاه زاگرس از غرفه نمایشگاهی نوران بازدید بعمل آوردند.
در این میان تفاهم نامه هایی با شرکت نوران امضا شد.

و در پایان جناب دکتر پیشه ور کنفرانس اقتصادی انرژی را با محوریت سرمایه‌گذاری برگزار نمودند که با هیجان خاصی مورد تشویق قرار گرفتند.
در این میان سرمایه گذار مجموعه نوران دکتر بهمنی نیز حضور یافته و از نزدیک دستاوردهای این مجموعه را نظاره نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.